Klub chovatelů holubů českých bubláků

Diskusní fórum

Datum 08.02.2018
Vložil Fér Miroslav
Titulek Máš zájem o vstup do našeho klubu?

Pokud ano, jsi zván a vítán na Výroční členskou schůzi Klubu chovatelů holubů českých bubláků a to na sobotu 3.3.2018 v 10,00 hod do Lysé nad Labem. Pokud ano, zavolej na 601 594 625 a řeknu ti kde se schůze koná.
Fér Miroslav, jednatel klubu.

Datum 30.12.2017
Vložil Miroslav Červený
Titulek Přání 2018

Vážení přátelé, přítelkyně ,chovatelé bubláků. Rok 2017 uběhl svou časovou neúprostnou pravidelností stejně rychle jako předcházející roky a bylo jen na nás jak jsme ho naplnili každý po svém. Rok 2017 nezačal dobře kvůli ptačí chřipce a tím jsme přišli o naší Celostátní speciální výstavu bubláků. Ale jakoby byl špatný start roku znamením pro něco dobrého. Hned v březnu jsme uskutečnili výroční členskou schůzi klubu v Lysé. Schůze tradičně v přátelském duchu , což je pro náš klub typické, rychlé a konstruktivní jednání. Hlavním bodem jednání byla speciální výstava klubu. Odsouhlasili jsme si že ji uskutečníme v Lysé na podzim při celostátní výstavě svazu. Hned druhou zdařilou akcí byl Den českého bubláka v Osinalicích na farmě přítele B.Pauzra. Bylo to již 14 nácté setkání chovatelů bubláků ale i chovatelů jiných plemen holubů. Myslím že taková setkání pro přátelské posezení jsou pro chod klubu velmi důležité. Podzimní speciální výstava byla vrcholem klubového snažení a chovatelské intuice ve vedení Vašich chovů. Mohu posoudit jako obdivovatel bubláků jejich nevšední krásu. Vámi vystavení bubláci budili jak laickou tak i odbornou pozornost.Tak to je rok 2017 jen krátce v několika větách. Za několik týdnů v Lysé se k těmto bodům rozhovořím a pak v následné diskusi vše řádně prodiskutujeme .Vážení přátelé ,příští schůze bude volební. Proto si připravte své připomínky a návrhy kandidátu do vedení klubu. Přátelé přeji Vám a Vašim rodinám zdraví, štěstí a krásnou pohodu v rodinném životě. Vašim milovaným bubláčkům zdraví a krásný odchov v roce 2018.

Datum 31.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek Re: Přání 2018

Pane Červený děkuji. Přesně takto má vystupovat předseda klubu vůči členské základně. To poukazuje na to, že jste velmi kultivovaný člověk o čemž jsem se přesvědčil při osobním setkání v Podbořanech. V hodně klubech mi tohle chybí. Obdivuji jak vás, tak Míru F. jakým způsobem vedete klub a jak klub pracuje. Dovolím si poděkovat jménem celé čl. základny a já děkuji zatím jako "nečlen klubu". Potůček B.

Datum 31.12.2017
Vložil
Titulek Re: Re: Přání 2018

Vážený příteli. Děkuji za pohlazení po duši té není nikdy dost . Přeji Vám, Vaši rodině vše nejlepší v nastávajícím novém roce. A Vám přeji , aby se Vám s čecháčky dařilo a prožíval jste s nimi krásné chvíle. Miroslav Červený.

Datum 24.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek přání

Všem chovatelům bubláků přeji krásné svátky vánoční. Do nového roku 2018 pevné zdraví, štěstí, pohodu a lásku nejen k bublákům. Ať se vám všem daří kvalitní odchovy a je z čeho dále vybírat přátelé. To vše vám přeje Bohouš Potůček

Datum 27.12.2017
Vložil Fér Miroslav
Titulek Re: přání

Milý Bohouši, díky za přání. Rovněž tobě přeji, vše dobré, zdraví, pohodu v novém roce. Věřím, že svého rozhodnutí vstoupit do našeho klubu nebudeš litovat, že poznáš nové přátele a nová přátelství stejně postižených láskou ke všemu co je živé, v našem případě ke klenotu našeho holubářství, k Českému bubláku. Těšíme se na tebe.
Při této příležitosti dávám na vědomí, že Výroční členská schůze klubu bude v sobotu 3.března v Lysé nad Labem.

Datum 30.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek Re: Re: přání

Ahoj Mirečku, litovat toho nebudu! Naopak mi bude velkou ctí, vstoupit mezi spoustu tak vyjímečných lidí. Přátelských, se srdcem na dlani, kteří pracují společnými silami za lepší časy pro plemeno. Lituji jiných věcí a v jiných společnostech. Tím se netajím! K vám se těším. Vše je hlavně o lidech a jejich zájmu něco dokázat. Ne jen mluvit, tlachat, klepat po ramenou, pět ódy, ale výsledky 00 nic. Tohle není případ vašeho klubu a jeho vedení. Zde jsou výsledky vidět a ty jsi hlavní tmelič těch lidí. Každý rok děláte krásná setkání, scházíte se s přáteli. Tmelíte kolektiv. A to je klubismus. Vám tleskám a děkuji, že dostávám / dostanu možnost reprezentovat klub, který shraňuje bubláky. Měj te se přátelé Bohouš P.

Datum 20.07.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek Dost smutným zprávám

Ahoj Míro a všichni přátelé, resp. chovatelé všech možných plemen bubláků. Je mi líto vašich přátel a je mi líto toho, že odešli ve velmi brzké době hned dva za sebou. Ti kteří toho již tolik pro klub udělali. Velmi si vážím toho, že se snažíš – te zachránit chovy oněch chovatelů a nechcete dopustit ztrátu této krve, zánik těchto chovů, máte zájem najít nové pokračovatele, kteří budou pokračovat v započaté práci po těchto chovatelích kteří odešli do holubářského nebe. Zato vám patří velké díky. Máte mé velké sympatie v této oblasti. Moc vám děkuji a zdravím všechny chovatele bubláků. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího všem Bohuslav Potůček

Datum 21.06.2017
Vložil Fér Miroslav
Titulek Bubláci po Pavlovi Šmejkalovi

Přátelé, 26.4. jsem vás informoval o úmrtí Pavla Šmejkala. Včera mi jeho syn volal a prosil o pomoc. Rád by holuby daroval-má jiné zájmy. Jedná se o kvalitní černé, bílé a tygry. Většinou původ Schauer-Šulc. Pokud má někdo zájem, či o někom víte, kontaktujte mě na tel. : 601 594 625-pomohu zprostředkovat.

Datum 08.06.2017
Vložil M.Červený
Titulek Zemřel Jan Langr

Smutná zpráva od Ivana Janouška že zemřel Jan Langr mě překvapila tak že jsem zůstal dlouho sedět v křesle a poté jsem se začal přehrabovat ve fotkách a ve všech písemnostech týkajících se Honzy.A pak jsem si kladl otázky proč odcházejí na onen svět tací lidé jako byl Honza. Osobně jsem s přítelem J.Langrem prvně setkal v roce 1992 na speciální výstavě klubu v Týništi n.Orlicí.Zde jsem vystavoval deset černých českých bubláků jako nečlen klubu.Hned na poprvé jsem získal čestnou cenu,memoriál na kolelekci pěti českých bubláků a šampiona klubu.Na otázku proč jsem dostal tyto ocenění když nejsem členem klubu mě odpověděl ,Ty nevíš že už jseš ? Na schůzi to sepíšem .A tak se stalo. Mé trvání v klubu trvá dodnes a je to hlavně Honzova práce a jeho kamaráda Ivana v jakém přátelském duchu klub vedli . Jako předseda vedl klub dvacet let a to od roku1983 až 2003.V jeho duchu pro klub pracujeme i nadále my,součastný výbor. Bude nám všem co jsme ho znali chybět.Přítel Jan Langr zemřel dne 1.6.2017 ve věku 74 let v Morašicích. Za klub Miroslav Červený předseda kubu.

 

© 2009-2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode