Klub chovatelů holubů českých bubláků

Diskusní fórum

Datum 13.03.2018
Vložil Fér Miroslav
Titulek Zemřel Jaroslav Petrovický

Milí přátelé, dnes jsem dostal smutnou zprávu, zemřel náš kamarád Jaroslav Petrovický. Jára byl velký milovník myslivosti, koní, holubů staváků a českých bubláků, okrasné drůbeže i psů, ale hlavně lidí. O své lásky se dělil prostřednictvím svých stránek www.jarute.wbs.cz
Těšil se ze života, poslední víc jak rok věřil, že se mu dostane tolik k životu potřebného orgánu, nedočkal se.
Prosím věnujte mu tichou vzpomínku.

Datum 07.03.2018
Vložil Miroslav Červený
Titulek Poděkování.

Jménem výboru klubu chovatelů holubů českých bubláků děkuji za práci ve funkcích výboru našeho klubu příteli Mudr. Janu Vaníkovi a Jiřímu Míkovi . Přejeme Vám přátelé hodně zdraví , štěstí a radostí s bubláky. Moc Vám děkujeme za to co jste pro klub udělali. Velmi si toho vážíme. DÍKY.

Datum 07.03.2018
Vložil Miroslav Červený
Titulek Nový výbor klubu

Vážení přátelé. Je mou povinností Vás informovat o zvolení nového výboru klubu na výroční členské schůzi klubu chovatelů holubů českých bubláků v Lysé n. L. dne 3.3.2018. Během minulého volebního období zemřeli dva členové výboru a to Čestný místopředseda Miroslav Vesecký a Emeritní předseda klubu Jan Langr ,práci v klubu na vlastní žádost po třiceti sedmi letech funkcí ukončil Mudr Jan Vaník. Vykonával funkci předsedy klubu a následně pokladníka klubu. Po dvaceti osmi letech funkci vzdělávatele klubu ukončil svou činnost pro dlouhodobé zdravotní problémy Jiří Míka. Výbor klubu se rozhodl doplnit výbor o mladé a perspektivní chovatele . Výbor klubu jsme doplnili o známé a mladé chovatelé ing. Aleše Bukovského do funkce vzdělávatele a poradce chovu. Ing. Jiřího Macha do funkce pokladníka klubu a Antonína Blaháčka jako člena výboru. Současný výbor klubu který byl zvolen na členské výroční schůzi klubu dne 8.3.2018 bude pracovat ve složení. Předseda klubu Miroslav Červený ,jednatel Miroslav Fér , místopředseda František Charvát ,pokladník ing. Jiří Mach , vzdělávatel ing. Aleš Bukovský a člen výboru Antonín Blaháček . Jménem starších kolegů přeji nováčkům ve výboru vedení klubu hodně elánu ,pochopení Vašich dam a zdraví , štěstí ve Vašem osobním životě.

Datum 08.02.2018
Vložil Fér Miroslav
Titulek Máš zájem o vstup do našeho klubu?

Pokud ano, jsi zván a vítán na Výroční členskou schůzi Klubu chovatelů holubů českých bubláků a to na sobotu 3.3.2018 v 10,00 hod do Lysé nad Labem. Pokud ano, zavolej na 601 594 625 a řeknu ti kde se schůze koná.
Fér Miroslav, jednatel klubu.

Datum 30.12.2017
Vložil Miroslav Červený
Titulek Přání 2018

Vážení přátelé, přítelkyně ,chovatelé bubláků. Rok 2017 uběhl svou časovou neúprostnou pravidelností stejně rychle jako předcházející roky a bylo jen na nás jak jsme ho naplnili každý po svém. Rok 2017 nezačal dobře kvůli ptačí chřipce a tím jsme přišli o naší Celostátní speciální výstavu bubláků. Ale jakoby byl špatný start roku znamením pro něco dobrého. Hned v březnu jsme uskutečnili výroční členskou schůzi klubu v Lysé. Schůze tradičně v přátelském duchu , což je pro náš klub typické, rychlé a konstruktivní jednání. Hlavním bodem jednání byla speciální výstava klubu. Odsouhlasili jsme si že ji uskutečníme v Lysé na podzim při celostátní výstavě svazu. Hned druhou zdařilou akcí byl Den českého bubláka v Osinalicích na farmě přítele B.Pauzra. Bylo to již 14 nácté setkání chovatelů bubláků ale i chovatelů jiných plemen holubů. Myslím že taková setkání pro přátelské posezení jsou pro chod klubu velmi důležité. Podzimní speciální výstava byla vrcholem klubového snažení a chovatelské intuice ve vedení Vašich chovů. Mohu posoudit jako obdivovatel bubláků jejich nevšední krásu. Vámi vystavení bubláci budili jak laickou tak i odbornou pozornost.Tak to je rok 2017 jen krátce v několika větách. Za několik týdnů v Lysé se k těmto bodům rozhovořím a pak v následné diskusi vše řádně prodiskutujeme .Vážení přátelé ,příští schůze bude volební. Proto si připravte své připomínky a návrhy kandidátu do vedení klubu. Přátelé přeji Vám a Vašim rodinám zdraví, štěstí a krásnou pohodu v rodinném životě. Vašim milovaným bubláčkům zdraví a krásný odchov v roce 2018.

Datum 31.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek Re: Přání 2018

Pane Červený děkuji. Přesně takto má vystupovat předseda klubu vůči členské základně. To poukazuje na to, že jste velmi kultivovaný člověk o čemž jsem se přesvědčil při osobním setkání v Podbořanech. V hodně klubech mi tohle chybí. Obdivuji jak vás, tak Míru F. jakým způsobem vedete klub a jak klub pracuje. Dovolím si poděkovat jménem celé čl. základny a já děkuji zatím jako "nečlen klubu". Potůček B.

Datum 31.12.2017
Vložil
Titulek Re: Re: Přání 2018

Vážený příteli. Děkuji za pohlazení po duši té není nikdy dost . Přeji Vám, Vaši rodině vše nejlepší v nastávajícím novém roce. A Vám přeji , aby se Vám s čecháčky dařilo a prožíval jste s nimi krásné chvíle. Miroslav Červený.

Datum 24.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek přání

Všem chovatelům bubláků přeji krásné svátky vánoční. Do nového roku 2018 pevné zdraví, štěstí, pohodu a lásku nejen k bublákům. Ať se vám všem daří kvalitní odchovy a je z čeho dále vybírat přátelé. To vše vám přeje Bohouš Potůček

Datum 27.12.2017
Vložil Fér Miroslav
Titulek Re: přání

Milý Bohouši, díky za přání. Rovněž tobě přeji, vše dobré, zdraví, pohodu v novém roce. Věřím, že svého rozhodnutí vstoupit do našeho klubu nebudeš litovat, že poznáš nové přátele a nová přátelství stejně postižených láskou ke všemu co je živé, v našem případě ke klenotu našeho holubářství, k Českému bubláku. Těšíme se na tebe.
Při této příležitosti dávám na vědomí, že Výroční členská schůze klubu bude v sobotu 3.března v Lysé nad Labem.

Datum 30.12.2017
Vložil Bohuslav Potůček
Titulek Re: Re: přání

Ahoj Mirečku, litovat toho nebudu! Naopak mi bude velkou ctí, vstoupit mezi spoustu tak vyjímečných lidí. Přátelských, se srdcem na dlani, kteří pracují společnými silami za lepší časy pro plemeno. Lituji jiných věcí a v jiných společnostech. Tím se netajím! K vám se těším. Vše je hlavně o lidech a jejich zájmu něco dokázat. Ne jen mluvit, tlachat, klepat po ramenou, pět ódy, ale výsledky 00 nic. Tohle není případ vašeho klubu a jeho vedení. Zde jsou výsledky vidět a ty jsi hlavní tmelič těch lidí. Každý rok děláte krásná setkání, scházíte se s přáteli. Tmelíte kolektiv. A to je klubismus. Vám tleskám a děkuji, že dostávám / dostanu možnost reprezentovat klub, který shraňuje bubláky. Měj te se přátelé Bohouš P.

 

© 2009-2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode